Kategorie

Dezinfekce
Kategórie

Specials

Specials
Všechny produkty ve slevě
  • Sleva
Realash Sérum pro aktivní růst řas 3 ml
  • Realash Sérum pro aktivní růst řas 3 ml

Realash Sérum pro aktivní růst řas 3 ml

1 299,00 Kč
1 239,00 Kč Ušetříte 60,00 Kč
S DPH

REALASH je sérum určené ženám, ktoré snívajú o dlhých, pevných a hustých riasach. Poslaním REALASH je predĺžiť, zahustiť a posilniť vaše riasy. Sérum riasam poskytuje rýchlu obnovu a regeneráciu. Jeho receptúra bola testovaná špecialistami z odboru dermatológie a oftalmológie. REALASH preto odporúča množstvo žien z celého sveta.

Počet

Sold : 1226
Time left for this offer:
  • Jsme diskrétní a dbáme na ochranu vašich údajů. Jsme diskrétní a dbáme na ochranu vašich údajů.
  • Doručujeme od 1-3 pracovních dnů od objednání. Doručujeme od 1-3 pracovních dnů od objednání.
  • 14 denní lhůty vrácení  zboží 14 denní lhůty vrácení zboží

Realash Sérum pro aktivní růst řas 3 ml

 

 Návod k použití: Sérum je o objemu 3 ml, vystačí na 4-5 měsíců denního používání, nanáší se podobně jako oční linka podél kořínků horních řas, jednou denně, a to večer před spaním. Je určeno osobám od 18 let, je hypoalergenní, nebylo testováno na zvířatech. Výrobek je schválen k prodeji a oznámen v CPNP. Sérum je určeno všem ženám, jejichž řasy jsou zničeny a slabé po odstranění umělých řas, všem, které chtějí mít řasy hezčí, plnější, tmavší, hustší

Jak sérum funguje?

Stejně jako vlasy, i řasy podléhají přirozenému obnovovacímu procesu. Každá řasa přibližně po 30 dnech vypadne a nahradí ji nová. Toto období je však příliš krátké na to, aby řasy mohly narůst dostatečně dlouhé a pevné. Intenzivní péče REALASH urychluje jejich přirozený růst a posílí jejich kořínky. Výsledkem jsou delší, zdravě vypadající a vyživené řasy. Receptura REALASH také zabraňuje jejich vypadávání. Aby bylo sérum nejúčinnější, používejte ho jednou denně, a to večer po odlíčení. Nanášejte na horní víčko ke kořínkům vašich řas. Díky speciální receptuře a jednoduchému aplikátoru vám 3ml sérum vydrží po dobu 4-5 měsíců. Používání je velmi jednoduché - jeden tah štětcem postačí k dosažení krásných řas.

Vaše řasy o 83% déle a 79% hustší

realas